КНП «АЗПСМ с.Подвірне»

Загальні відомості

 

Юридична адреса:

E-mail: nezvechyk@gmail.com

Медичний персонал:

Незвещук Галина Володимирівна – в.о. головного лікаря;

Боклач Раїса  Петрівна – медсестра загальної  практики сімейної медицини;

Баланецька  Людмила Іванівна – медсестра загальної  практики сімейної медицини;

Чорна Людмила  Василівна – медсестра загальної  практики сімейної медицини;

Данелюк  Альона Василівна – медсестра загальної  практики сімейної медицини;

Драгулян Діна Василівна – лаборант.

 

Незвещук Галина Володимирівна

Працює на посаді завідуючої Подвірненської амбулаторії ЗПСМ з 1993 року по даний період.

У 2016 році присвоєна кваліфікація загальної практики сімейної медицини вищої категорії Також у 2016 році підтверджена кваліфікація лікаря з організації і управління охороною здоров’я вищої категорії.

За час роботи зарекомендувала себе теоретично і практично підготовленим спеціалістом. Приймає активну участь в організації покращення медичного облсуговування сільського населення. Має хороші організаторські здібності. Дисиплінована, принципова по відношенню до себе і колег по роботі. Чуйно і уважно відноситься до хворих і вимагає це від підлеглих. Користується авторитетом у населення.

Постійно організовує проведення різних профілактичних заходів: огляди декретованих контингентів, працюючих в шкідливих умовах праці, дітей, день донора, флюрообстеження населення.

Підвищує свій професійний рівень шляхом відвідувань курсів, семінарів, конференцій „Дня лікаря”.

По характеру спокійна, в колективі ввічлива. Виступає організатором пропаганди за здоровий спосіб життя. Приймає активну участь в соціальному житті дільниці.

За час роботи проявила себе як здібний фахівець, яка сумлінно виконує свої функціональні обов’язки. Зуміла організувати роботу на дільниці, про це свідчать показники діяльності на дільниці.

 

Амбулаторія розташована у центрі села. Обслуговує 1700 пацієнтів Цю споруду збудовано 42 років тому будівельниками Новоселицького міжколгоспбуду. Амбулаторія має такі кабінети: оглядовий, долікарський, ЕКГ кабінет, клінічна лабораторія, фізіотерапевтичний, маніпуляційний, кабінет лікаря ЗПСМ, палата на три ліжка, денний стаціонар, де в рік лікується 170 чоловік, а також аптечний пункт.

Амбулаторія забезпечена санітарним транспортом, придбаним у 2019 році.