«Балківці, куточок раю»

14.10.2019 23:20

Під такою назвою 13 жовтня у с.Балківці відбувся осінній фестиваль-ярмарок.

Погода дала можливість всім відчути настрій і колорит свята у повному обсязі. Захід став справжнім захоплюючим дійством під відкритим небом. Гарний настрій та яскраві емоції глядачам подарували аматори сцени з усіх сіл, які входять до складу Мамалигівської ОТГ. Перед присутніми виступили і запрошені солісти та колективи з інших сіл Новоселицького району.

До учасників і гостей фестивалю з вітальним словом та побажанням добробуту кожній родині звернулися в.о. старости с.Балківці Ніна Флуєраш, директор КУ «Будинок культури с.Балківці» Ігор Саінчук, голова міжрайонного товариства молдавської культури Буковини Юрій Стаднічук, науковий співробітник відділу культури, національностей, релігій, молоді та спорту Новоселицької РДА Альона Гріщук, голова Магальської ОТГ Олена Нандриш.

Представники кожного села громади мали змогу представити свої улюблені, традиційні страви, напої, фрукти. Балківецькі газдині також не залишилися осторонь. Чого тільки не було на цьому ярмарку: і повсякденні народні страви, і святкові та обрядові наїдки й напої.

Загалом свято пройшло у колі друзів, у золотистих барвах осені, з квітами й дарами природи. Кожен отримав гарний настрій і незабутні враження, тому без сумніву можна сказати, що починаючи з цього року, фестиваль-ярмарок «Балківці, куточок раю» стане традиційним для жителів Мамалигівської громади.

Фотогалерея: «Балківці, куточок раю»