Безпека життєдіяльності – найважливіше завдання ХХІ століття

18.11.2016 15:33

В Несвоянській ЗОШ з 9 по 18 листопада були проведені Тиждень безпеки життєдіяльності та Тиждень безпеки дорожнього руху.

Під час Тижня на уроках основ здоров’я, класних і позакласних годинах проводилися різноманітні заходи щодо попередження виникнення небезпечних ситуацій природного, техногенного, соціального, політичного характеру з метою запобігання травмування та загибелі дітей в умовах надзвичайних ситуацій, навчання школярів правилам безпеки життєдіяльності та набуття ними практичних навичок поведінки під час їх виникнення.

Учитель основ здоров’я  Маріна Гудевич виступила на батьківських зборах щодо запобігання невиробничого травматизму серед дітей.

На знання правил безпечної поведінки з питань профілактики невиробничого травматизму була проведена вікторина «Життя – це наш безцінний скарб». Діти взяли участь у рольових іграх: «Знайомство з світлофором» (1кл). Питання безпеки розглядалися під час проведення бесіди «Ми вчимо Правила дорожнього руху». Були проведені дискусії на тему «Автомобіль, дорога, пішохід» (5 клас), виховна година «Дорожні знаки на допомогу», виховний захід «Безпека на дорозі – безпека життя».

Проведена робота була змістовною, корисною, цікавою. Діти показали достатній рівень знань з правил безпеки життєдіяльності населення.

Фотогалерея: Безпека життєдіяльності – найважливіше завдання ХХІ століття