«Дитина у світі культури»

28.02.2017 14:42

Відповідно до річного плану роботи  дошкільного навчального  закладу с. Драниця з 13 по 25 лютого була проведена тематична перевірка стану формування художньо-продуктивної компетенції у дітей дошкільного віку за освітньою лінією Базового компоненту дошкільної освіти «Дитина у світі культури» – Світ мистецтва.

Перевіркою встановлено, що вихователі приділяють належну увагу питанням планування навчально-виховного процесу з образотворчого мистецтва, формують елементарні знання з театрознавства. Вихователь  молодшої групи Надія Лянка та вихователь ясельної групи Анжела Руснак організували інсценізацію  казки «Рукавичка» (румунською мовою) на новий лад. Під час театралізованої вистави вихователі намагалися заохочувати дітей до участі в коротких етюдах на формування елементів акторської майстерності.

Отже, в своїй роботі вихователі ДНЗ с.Драниця спрямовують свої зусилля на виховання творчо активної особистості дитини, здатної бачити, відчувати, милуватися, споглядати, любити, творити прекрасне в житті, природі та мистецтві. 

Фотогалерея: «Дитина у світі культури»