ДНЗ «Колосочок» попрощався зі своїми вихованцями

19.06.2019 23:39

Гарно й урочисто пройшло прощання з дитсадком у ДНЗ «Колосочок» с.Подвірне, адже випускний бал – це особливе свято для кожної дитини, бо закінчюється безтурботний період раннього дитинства.

14 червня до садочка завітали батьки, бабусі й дідусі, вчителі, щоб подивитися на майбутніх школяриків. Зусиллями педагогічного колективу було організовано цікаве та змістовне свято, яке запам'ятається малечі надовго та залишить добрі спогади про час перебування у садочку.

Випускники, які парами урочисто ввійшли до яскраво прикрашеного, святкового залу, були дуже гарні і щасливі. Дівчатка у бальних сукнях, хлопці, як справжні кавалери, - у краватках. Цього дня ними пишалися всі: і батьки, і гості, і колектив дитячого садка.

Багато хороших слів було сказано цього дня на адресу випускників та їх батьків, адміністрації та вихователів, бо саме завдяки спільним зусиллям маємо хороших, розумних, а головне - здорових дітей, - дітей, які вміють гарно співати і танцювати, що вдало було показано на святі.

З вітальним словом до маленьких випускників звернулася завідувач дитсадка Світлана Дубчак, яка побажала діткам здоров’я, успіхів, багато відкриттів на незвіданих шляхах та гарного навчання в школі. Діти пообіцяли ніколи не забувати рідний садочок.

Вихователі, котрі випустили із затишного гніздечка в широкий світ чергових своїх пташенят, були схвильовані як ніколи, бо в кожного з малят вкладена частинка їх власної душі. І недарма стверджують, що це свято зі сльозами на очах. Ці сльози були на очах у Наталії Боклач, Тетяни Дудка та Н. Бойко, бо саме їх малята вирушали у великий світ.