До уваги підприємців Мамалигівської ОТГ!

04.02.2020 09:15

Враховуючи численні зміни нормативно-правового поля, яке регламентує діяльність бізнесу, зокрема, фізичних осіб-підприємців, запрошуємо на тематичний семінар, де ви матимете змогу отримати відповіді на запитання щодо перевірок з питань дотримання трудового законодавства та послуг служби зайнятості; розмірів податків на 2020 рік; роботи з готівковими коштами; застосування РРО; змін у банківському обслуговуванні; проведення перевірок контролюючими органами тощо; зокрема, щодо доручення Прем’єр-міністра  України щодо проведення роз’яснювальної роботи з суб’єктами господарювання з питань оформлення трудових відносин та подальших перевірок з накладенням штрафних санкцій.

Також вашій увазі – умови програми мікрокредитування «ДОСТУПНІ КРЕДИТИ 5-7-9%» від Укргазбанку, який підписав угоду з урядом України

Захід відбудеться 6 лютого 2020 р. о 13.00 год. в приміщенні Центру економічного зростання громади (с. Мамалига, Будинок культури, ІІ-й поверх).

Ви зможете отримати відповіді на свої запитання, взяти з собою  роздаткові матеріали, а також обговорити потребу у подальших тематичних інформаційних заходах.

Проінформований - значить озброєний. Використайте шанс отримати інформацію з перших рук!

За підтримки проекту ЄС «Різні громади – спільні рішення для економічного зростання»