Допомогли у біді

05.12.2016 09:19

Ніхто не знає, коли в його будинок постукає біда. І ніхто ні від чого, на жаль, не застрахований.

Нещодавно в родині Віктора Мунтяна мешканця с.Несвоя сталася біда  захворів син Віктор. Парубок лікувався у Чернівцях в Лікарні швидкої медичної допомоги, що на вул.Фастівській. Нині проходить лікування у Києві в Інституті нейрохірургії ім. акад. А.П.Ромоданова, де цими днями хлопцю мають робити операцію. Лікування потребує великих коштів, яких у родини не має. З проханням про допомогу сім’я звернулася до депутата Чернівецької обласної ради Віталія Балти, Новоселицької районної ради, Мамалигівської сільської ради.

З обласного бюджету було виділено на лікування Віктора 3600 грн. Під час загострення хвороби хлопцю допомогли депутати Новоселицької районної ради Валерій Кучерявий та В’ячеслав Бежан, які звернулися до Департаменту охорони здоров’я та цивільного захисту населення Чернівецької обласної державної адміністрації із заявою про надання хлопцю спеціалізованого транспорту (спеціалізованої швидкої допомоги) для перевезення до Києва і з столиці – додому. Допомогли також Новоселицький територіальний центр (700 грн.), Подвірненська ЗОШ (2333 грн.), Несвоянська ЗОШ, АЗПСМ с.Несвоя, підприємці та жителі села Несвоя, жителі с.Ярівка. Але найбільша допомога надійшла від Мамалигівської сільської ради. На засіданні 9 чергової сесії VII скликання було вирішено надати жителю с.Несвоя Віктору Мунтяну матеріальну допомогу на лікування у сумі 30 тисяч грн. На даний час гроші вже надійшли адресату.

Мамалигівська об’єднана територіальна громада, зокрема її голова Аркадій Шова, ніколи не залишаються осторонь чужої біди, бо, як кажуть, чужої біди не буває, і завжди готові допомогти.