Еліта Мамалигівської ЗОШ підводила підсумки роботи та визначила плани на перспективу

07.11.2019 16:09

Нещодавно у Мамалигівському загальноосвітньому закладі зібралось наукове товариство учнів «Юний науковець». Вони обговорили досягнення учнівського колективу в минулому навчальному році, звернули увагу і на проблеми і над тим, чим треба працювати в майбутньому.

Під керівництвом наукових керівників протягом навчального року учні працювали за різними напрямками і приймали участь у інтелектуальних конкурсах та заходах різного рівня. Так, молоді дослідники зайняли чотири І-их місця та одне ІІ-ге місце на районному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисті науково-дослідницьких робіт. На обласному етапі юні науковці посіли два ІІІ, одне ІV місце та одне ІІ місце.

На районному конкурсі «Юний дослідник» учениця нашої школи зайняла ІІ-ге місце.

На Всеукраїнському рівні наші учні вибороли два ІІІ місця, один диплом учасника та оголошено подяку вчителю: на Всеукраїнському турнірі юних біологів та у Всеукраїнському конкурсі учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя», присвяченому Лесі Українці, конкурсі ПероДактиль.

Активними були торік члени товариства і у Всеукраїнських олімпіадах, здобувши 31  місце на районних олімпіадах та 4 призових місця на обласному рівні.

Завзятими були наші учні у інтерактивних конкурсах та іграх, таких як «Соняшник», «Кенгуру», «Геліантус», «Гринвіч», за що були нагороджені Сертифікатами.

На найближчу перспективу юні науковці прийняли рішення працювати над реалізацією свого творчого потенціалу, розвитком та задоволенням потреб в самореалізації, працювати над піднесенням своїх навичок самостійного наукового використання пізнання та самоосвіти.

На зборах був обраний новий голова товариства «Юний науковець». Ним став учень 10 класу Василь Балта, а також був оновлений склад ради шкільного наукового товариства.

Фотогалерея: Еліта Мамалигівської ЗОШ підводила підсумки роботи та визначила плани на перспективу