«Город на підвіконні»

15.03.2019 10:06

Днями у ДНЗ "Колосочок" с.Подвірне відбувся конкурс «Город на підвіконні» з метою створення оптимальних умов організації роботи з екологічного виховання, пізнавального розвитку дошкільнят, розширення їх обізнаності; виявлення творчих педагогів щодо створення умов для розвитку пізнавальних здібностей дошкільнят.

Міні-город – заняття захоплююче і корисне. Вирощування овочів розвиває допитливість і спостережливість у дітей, формує навички дослідництва, розширює уявлення про те, як доглядати за рослинами в кімнатних умовах, узагальнює знання про необхідність світла, тепла, вологи, ґрунту для росту рослин, розвиває пізнавальні, творчі здібності вихованців. Саме тому діти та вихователі дошкільного закладу влаштували ці «зимові» городи, оформили їх у вигляді ферми, сільського подвір’я, фрагменту улюбленої казочки, декорували будівлями і декоративними аксесуарами. Кожна вікова група продумала свою назву.

Членами журі було підведено підсумки конкурсу. Праця усіх учасників була відзначена. Неординарні зелені куточки природи стали чудовою прикрасою інтер’єру груп, подарували дітям багато радості та нове захоплення.

Вітаємо всіх учасників конкурсу!

Фотогалерея: «Город на підвіконні»