Графік збору сміття

05.09.2019 13:43

Шановні жителі сіл Мамалига та Кошуляни!

Мамалигівська сільська рада повідомляє, що  централізований збір сміття починаючи з вересня до кінця 2019 року відбудеться за наступним графіком:

- 12 та 26 вересня;

- 10 та 24 жовтня;

- 7 та 21 листопада;

- 5 та 19 грудня.

Додатково нагадуємо, що продовжується процедура заключення договорів із КП «МК Мамалигівської сільської ради» із відповідною оплатою за надані послуги зі збору сміття.

Також просимо взяти до відома, що згідно ст.25 Закону України № 2454-VIII від 07.06.2018 р., власники домогосподарств зобов’язані укласти договір на вивезення сміття із уповноваженою особою, тобто у нашому випадку із комунальним підприємством «МК Мамалигівської сільської ради». 

Витяг із ЗУ додається.

Дякуємо Вам за розуміння та утримання територій наших населених пунктів у належному санітарному стані.

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про житлово-комунальні послуги

Цей Закон регулює відносини, що виникають у процесі надання та споживання житлово-комунальних послуг.

Розділ V 
ПОРЯДОК НАДАННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Стаття 25. Послуга з поводження з побутовими відходами

1. Споживачі зобов’язані укласти договір про поводження з побутовими відходами з особою, визначеною у встановленому законодавством порядку.

Якщо інше не визначено законом, об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, управитель багатоквартирного будинку або інша уповноважена особа (комунальне підприємство), яка укладає колективний договір про надання комунальних послуг, згідно з правилами благоустрою території населеного пункту, розробленими з урахуванням схеми санітарного очищення населеного пункту та затвердженими органом місцевого самоврядування, має право на вибір серед визначених у встановленому законодавством порядку виконавців послуг з поводження з побутовими відходами.

2. Одиниця виміру обсягу наданих послуг з поводження з побутовими відходами встановлюється органом місцевого самоврядування.

Стаття 26. Відповідальність за неналежне виконання договору

1. У разі несвоєчасного здійснення платежів за житлово-комунальні послуги споживач зобов’язаний сплатити пеню в розмірі, встановленому в договорі, але не вище 0,01 відсотка суми боргу за кожен день прострочення. Загальний розмір сплаченої пені не може перевищувати 100 відсотків загальної суми боргу.

Нарахування пені починається з першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку внесення плати за житлово-комунальні послуги.