Легальні трудові відносини – гарантія соціального захисту сьогодні та гідних пенсійних виплат в майбутньому

29.01.2020 10:21

Найбільшими проблемами сфери трудових відносин є тіньова зайнятість та приховані «в конвертах» заробітки, що позбавляють працівників належних соціальних виплат і гідних пенсійних перспектив. Несумлінні роботодавці, керуючись особистим матеріальним інтересом, вдаються до застосування різноманітних схем мінімізації робочого часу й виплачують працівникам дві заробітні плати: офіційну, яка у більшості випадків є меншою або на рівні встановленого законодавством мінімуму, і неофіційну – «в конверті». Прагнучи уникнути чи мінімізувати обов’язкові платежі до бюджету, такі керівники позбавляють підлеглих гарантованого державою соціального захисту у вигляді оплачуваних відпусток, періодів тимчасової непрацездатності тощо.

Відповідно до діючого законодавства, встановлена пряма залежність розмірів пенсій від страхового стажу та заробітку, з якого роботодавцем або самозайнятою особою фактично сплачені страхові (єдиний) внески. Тобто до страхового стажу при виході на пенсію враховуються тільки ті періоди, у яких відбулось нарахування та за які повністю сплачені страхові внески із заробітної плати у сумі, не меншій мінімального страхового внеску.

Нагадуємо, що чим більшого страхового стажу набув працівник та чим вищу заробітну плату отримував, тим більшу він матиме пенсію. За умови оплати праці й сплати внесків у мінімальному розмірі вищої за мінімальну пенсії очікувати не доводиться.

Пресслужба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області