Мамалига храмувала

29.08.2016 17:13

28 серпня, недільної сонячної днини, мешканці села Мамалига святкували День села.

В будинку культури зібрались місцеві жителі та гості - від старого до малого. Багато позитивних емоцій присутнім у залі подарували учасники концертної програми, які в подяку за гарні виступи, отримали від приватного підприємця Івана Гергеліжіу солодкі подарунки. Вела святковий концерт вчителька румунської мови Інна Іоніцой. З привітальним словом до односельців та гостей звернувся голова Мамалигівської сільської ради об’єднаної територіальної громади Аркадій Шова, який також вручив посвідчення та хрест «Учасник АТО» воїнам АТО-вцям с.Мамалига, грамоти і подяки та цінні подарунки жителям села за активну участь у культурному та спортивному житті громади. 

Після закінчення концерту проводились спортивні змагання: настільний теніс, армрестлінг, перетягування каната, підняття гирі, а також футбол. За результатами спортивних змагань найвправніші чоловіки і хлопці отримали грамоти та медалі.

У холі будинку культури бажаючи мали змогу помилуватися виставкою, на якій були представлені роботи з лозоплетіння, вироби з дерева, вишивка, національні костюми народних умільців села.

Святковий день завершився танцями.

Фотогалерея: Мамалига храмувала