Матеріально-технічна база

29.06.2016 15:05

Типова триповерхова будівля загальною площею 5274 кв.м., розрахована на 640 посадкових місць (на даний час навчаються 368 учнів у 22 класах), 25 класних приміщень. Окремі будівлі – корпус початкових класів, розрахований на 110 посадкових місць (6 класних приміщень, спортивна кімната), майстерня.

Функціонують 15 кабінетів, три лабораторії (фізики, хімії, біології) комбінована майстерня, кабінет з обслуговуючої праці, спортзал, спортивна кімната, 2 спортмайданчика.

За державною програмою та інвестиціями облаштовані сучасні кабінети фізики та хімії, лабораторії.

Створені відмінні умови для здійснення навчально-виховного процесу у кабінетах фізики, хімії, біології, математики,  української мови та літератури, румунської мови та літератури, інформатики, з обслуговуючої праці, зарубіжної літератури, захисту Вітчизни. 

Хороший матеріально-технічний стан у кабінетах історії, географії, іноземних мов, основ здоров'я та екології.

Школа обладнана комп’ютерним класом, 2 інтерактивними комплексами,  4 мультимедійними обладнаннями  3 ноутбуками та 3 засобами копіювальної техніки. Кількість комп’ютерів у школі складає 17 одиниць: 11 у кабінеті інформатики, 5 - у навчальних кабінетах, 1 - у адміністрації.

 У школі встановлено мережу wi-fi з безпечним безкоштовним доступом для всіх учителів та учнів.

Є в наявності ліцензія на такі програмні продукти: операційна система Windows 2000, Microsoft Office 2000.

Предметні кабінети забезпечені прикладним програмним забезпеченням навчального призначення (мультимедійні диски для 7-11 класів з математики, української мови та літератури, біології, фізики, хімії, історії тощо).

З 2012 року працює шкільний сайт, який систематично оновлюється корисною інформацією. Адреса веб-сайту: mamalskola.at.ua.

Для занять спортом використовується спортивна зала, спортивна кімната (корпус початкових клсів), сільській стадіон та спортивні площадки біля школи.

Санітарно-гігієнічний та технічний стан будівель і приміщень відповідають санітарно-епідемічним нормам. Класні приміщення та рекреації  естетично оформлені. Розпочали заміну шкільних парт, які регулюються по висоті (4 - 6 група).

Школа забезпечена вогнегасниками згідно із нормативами.

У всіх корпусах встановлено пандуси, облаштовані сучасними внутрішніми вбиральнями. 

Опалення газове. Активно застосовуються енергозберігаючи заходи. Зокрема, у 2010 році завдяки перемоги у конкурсі, запровадженому програмою ПРО ООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду», були встановлені енергозберігаючи металопластикові вікна у всіх класних кімнатах, за державні кошти замінено вхідні двері,  у 2015 році замінено вікна у майстерні, спортивній залі та коридорах школи.

Щорічно при огляді шкіл перед початком навчального року школа відзначається Грамотою райво.

Виготовлений Державний акт на право постійного користування земельною ділянкою, яка складає 1, 4706 га.