МЕРЕЖА науково-методичної роботи

29.06.2016 15:20

І. Науково-методична рада.

ІІ. Шкільні методичні об’єднання:

1.     МО класних керівників, керівник Захарія К. Б.

2.     МО вчителів початкових класів, керівник Горбенко Т. М.

3.     МО вчителів української мови та літератури, керівник Танас Н. Г.

4.     МО вчителів румунської мови та літератури та зарубіжної літератури, керівник  Кодіца Л. В.

5.     МО вчителів іноземних мов, Абрамчук Ч. С.

6.     МО вчителів природничо-математичного напряму, керівник

 Абрамчук А.А.

7.     МО вчителів історії та правознавства, керівник  Ністрян В. І.

8.     МО вчителів математики та інформатики, керівник Кодіца В. В.

9.     МО вчителів естетичного циклу предметів Граур Л. А.

ІІ. Школа молодого та малодосвідченого педагога "На шляху до майстернотсі",  керівник  Берегеч В. В.

ІІІ. Творчі групи вчителів:

1. «Робота з обдарованими та здібними учнями», керівник Іоніцой І. В. 

2. «Створення комп’ютерних презентацій про діяльність навчального закладу», керівник  Кордунян Л. О.

3. « Формування здоров’язбережувальної компетентності дітей молодшого шкільного віку», керівник Попова Л. Д.

4. «Впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес школи та його вплив на якість теоретичної та практичної підготовки учнів», керівник  Букмирза Р.С.;

IV. Науково-практичний семінар: «Традиційні та інноваційні методи роботи з обдарованими учнями», керівник  Іоніцой І.В.

V. Психолого-педагогічний семінар: «Адаптація учнів 1, 10-их класів до школи», керівник Мельник А. В.

VI. Психолого-педагогічний консиліум: «Динаміка навчальних досягнень учнів 10-их класів», керівник Руснак О. В.

VII. Конкурс фахової майстерності : «Відкритий професійний клуб», керівник Чеботар Л. В.

VIII. Проектно - модульна робота: «Педагогічні кадри»,  керівник Романчук Д. В.

IX. Майстер-клас «Впровадження інноваційних технологій навчання як засіб формування та розвиток професійної компетентності», керівник Букмирза Р. С.

X. Методичні мости, керівники ШМО

XІ.Шкільний альманах «Росинка», Балта А.А. Корнецька І. С., Руснак В.С.

XIІ. Методичні консультації: Романчук Д.В., Чеботар Л. В., Шова Л. О.

Щороку педагоги району приймають активну участь у районному конкурсі педагогічної майстерності учителів "Творчість" та виборюють нагороди.

Переможці конкурсу «Творчість -2016»

1. Напрям «Методична діяльність», Романчук Д.В., заступник директора, проект «Педагогічні кадри».

2.  Напрям «Початкова освіта», Молдован М.С., вчитель початкових класів,  «Формування навичок швидкого та свідомого читання учнів початкових класів», методичний порадник.

3. Напрям «Математика» Чеботар Л.В., вчитель математики, урок узагальнення та систематизації знань «Властивості степеня з цілим показником».

4. Напрям «Зарубіжна література», Романчук Д.В., вчитель зарубіжної  літератури,   "Складності та суперечливості образу Раскольникова в романі   Ф.М. Достоєвського  «Злочин і кара», урок-суд.

5. Напрям «Румунська філологія»,  Кодіца Л.В., вчитель румунської мови та літератури , "Іменник. Орудний відмінок".

6. Напрям «Фізика» Чеботар Л.О., вчитель фізики, «Проектна діяльність на уроках фізики».

Педагоги нашої школи систематично друкують свої напрацювання у періодичних виданнях районного, обласного та Всеукраїнського рівнів, розробили авторські матеріали, які розглянуті та схвалені  методичною радою райметодкабінету,  Вченою радою Чернвецького ІППО, виступають із науковими статтями на регіональних, Всеукраїнських та міжнародних конференціях:

- Збірник диктантів з румунської мови для 5-9 класів - вчитель румунської мови та літератури, вчитель-методист Кодіца Л. В.;

- Модель двомовного навчання "Організаційно-методичне забезпечення двомовного навчання у Мамалигівській загальноосвітній школі І - ІІІ ступенів", творча група вчителів під керівництвом директора школи Іоніцоя  Г. В.;

- Порадник класного керівника - вчитель етики, старший учитель Іонцой І. В.;

- "Впровадження здоров'я"зберігаючих технологій у навчально-виховний процес" Методичний порадник - заступник директора, вчитель-методист Романчук Д.В.;

- Міжнародна конференція у Криму з проблеми: «Мультилінгвальна освіта: досвід для Криму». 26-28.04.2012 "Особливості організації двомовного вивчення окремих предметів у загальноосвітніх навчальних закладах з навчанням мовами національних спільнот", виступ Романчук Д. В., стаття у матеріалах конференції.;

- Регіональна науково-практична конференція "Морально-духовне виховання як основа гармонійного розвитку особистості". 24.02.2012 м. Чернівці. "Морально-етичне виховання учнівської молоді", виступ Іонцой І. В., вчитель етики, старший учитель, стаття у матеріалах конференції.;

- Стаття "У чому полягає етика відносин між народами в демократичному суспільстві",  Іонцой І. В., вчитель етики, старший учитель, журнал "Історія України" № 12 (88), грудень 2013;

- ІІІ Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Інноваційна діяльність та дослідно-експеріментальна робота в сучасній освіті.», 29 жовтня 2015 р.,Секція 4 "Дослідно-експериментальна діяльність у навчальних закладах різних рівнів: досвід роботи, проблеми та перспективи" виступ Романчук Д.В., заступника директора, вчителя-методиста, на тему: "Формування здорового способу життя у системі роботи навчального закладу", стаття у науково-методичному журналі "Освітній простір: Глобальні , регіональні та інформаційні аспекти".

Науково-дослідна робота. Розвиток та педагогічна підтримка талановитих дітей та підлітків

         Одним із пріоритетних напрямів роботи школи є підтримка та розвиток учнів, що володіють потенціалом до високих досягнень. Робота педагогічного колективу спрямована на створення у закладі пошуку, розвитку й педагогічної підтримки талановитих дітей та підлітків, стимулювання творчого самовдосконалення школярів, самореалізації у сучасному суспільстві, а також створення оптимальних умов для виявлення, підтримки та  розвитку  творчого потенціалу учнів, самореалізації та  постійного духовного самовдосконалення шляхом забезпечення формування інтелектуального потенціалу дітей.

 У системі роботи з обдарованими учнями особливе місце посідають предметні олімпіади. Щороку учні  школи виборюють призові місця  на ІІ  та ІІІ етапах Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін.

У ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін  учні школи вибороли  28 призових місць, порівняно з минулим роком на 10 місць більше, в т ч , І  місце - 7 учнів , ІІ місце - 9 учнів, ІІІ  місце - 12 учнів.  На   ІІІ етапі олімпіад учні зайняли 4 призових місця: зарубіжна література - ІІ місце, екологія та трудове навчання, українознавство - ІІІ місце, що є кращим результатом у районі серед сільських шкіл.

У закладі створено та організована робота шкільного учнівського наукового товариства  "Юний науковець".  Учні школи приймали участь у конкурсі-захисті наукових робіт МАН і зайняли І місце на районному етапі з  предметів: зарубіжна література «Соціально-психологічний аспект роману Ф. Достоєвського «Злочин і кара», Капрош Анастасія, 10 кл., I місце, керівник Романчук Д. В. та математика «Нестандартні прийоми усного рахунку при множенні», Кіцак Анастасія, 10 кл., I місце, керівник Санду О. І.

         Учні школи щороку є активними учасники міжнародних конкурсів різних напрямків. Так, у поточному році приймали участь у конкурсах:  "Кенгуру"- 56 учнів, "Грінвіч" -14,  Соняшник- 8, Геліантус -16, Колосок -12 учнів.

Протягом навчального року учні школи під керівництвом наукових керівників працювали за різними напрямками та приймали участь у районних заходах.