Нагороджений орденом та почесною відзнакою

25.02.2019 11:40

15 лютого у Чернівцях під час урочистостей з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій  на  території  інших  держав  та  30-ї річниці виведення військ з Афганістану відбулося нагородження голови Чернівецької обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), учасника бойових дій в Афганістані Петра Раци орденом «За заслуги» ІІІ ступеня та Почесною відзнакою ОДА «На славу Буковини».

Відповідно до Указу Президента України, орден був вручений Петру Раці за вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху, мужність і самовідданість, виявлені під час виконання військового обов’язку, патріотичне виховання молоді та активну громадську діяльність. Почесну відзнаку голова Чернівецької обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану отримав з рук в.о. голови Чернівецької обласної державної адміністрації Михайла Павлюка за активну волонтерську діяльність, ініціативу у вирішенні питань життєзабезпечення ветеранів Афганістану, активну громадську діяльність, патріотичне виховання молоді та з нагоди 30-ї річниці виводу військ з Афганістану.

Голова Мамалигівської сільської ради об’єднаної територіальної громади Аркадій Шова та виконавчий комітет Мамалигівської сільської ради вітають Петра Рацу з високими нагородами та бажають йому міцного здоров’я, щастя, успіхів, удачі, здійснення найзаповітніших мрій та досягнення ще більших висот.