«Нам весело, нам радісно, нам любо восени…»

14.11.2016 14:59

Під таким гаслом нещодавно пройшло свято осені у дошкільному навчальному закладі «Колосочок» с. Подвірне.

Осінь. Різнобарвна, розмаїта. Спочатку вона пишна, золота й сонячна, а потім сумна, дощова, холодна. Восени гарно. Листя на деревах постійно змінює колір, а згодом і зовсім опадає на землю, вистилаючи її м’яким килимом. Саме про таку пору року і співали на своєму святковому ранку вихованці старшої групи ДНЗ «Колосочок».

Осінь. Чи є пора багатша, щедріша на урожай плодів, ягід, овочів? Чи є пора прекрасніша за ту, коли в золото одягнені дерева? Нема. Осіння пора не завжди асоціюється з дощем, холодом і похмурим настроєм. У вихованців старшої групи та їх батьків осінь стала приводом поспівати, потанцювати, погратися.

Режисерами-постановниками, хореографами та костюмерами святкового дійства були вихователі старшої групи ДНЗ «Колосочок» Наталія Чорна, Світлана Бабина, їх асистентом – помічник вихователя Галина Баланецька.

Хвилювання, гордість і піднесений настрій сповнював присутніх, коли до музичної зали зайшли маленькі артисти та їх вихователі.

Свято розпочалося казкою «Ріпка» на сучасний лад, у якій супер-фермера діда Кирило, талановито зіграв Андрійко Гнідий. Його бабуся – Ксенька Кулик, донечка – Женька Драган, собачка – Владиславчик Вакарюк, кицька – Ромка Фещак, мишка-сіроманка – Софійка Шкура. А ще у казці були два мери – Вовка Бурлака і Женька Незвищук. Талановиті актори уміло зіграли свої ролі, завантаживши в кінці дійства свою величезну ріпку на трактор Максимки Бурлаки.

Свято продовжилось танцями. І дітки з героїв казок перетворилися на чарівні «гриби-мухомори», потім на сцену вийшли «білочки», які зачарували присутніх своїм таночком. І знову таночок – «Квіточка», де квітами були хлопчики, одягнені у гарних костюмах квітів. Танок був незрівнянно швидким та енергійним, але малятка успішно впоралися. А як Вам  таночок «Дощик»? І це все вони – маленькі артисти. Згодом глядачів у залі трошки поменшало, але це тому, що на сцену вийшли мами зі своїми донечками і танцювали танок «Листочок».

Цього дня малята гарно співали пісеньки, декламували віршики, скоромовки, відгадували загадки, грали у ігри.

Свято стало радісною подією в житті дошкільнят. Воно принесло дітям і батькам надзвичайну насолоду та велике емоційне піднесення.

Осінь дарує нам різні фарби, а також досить мінливий настрій, який найбільш проявляється у дитячому віці. Саме тому так важливо, щоб вихователі, при підтримці батьків, створили в дитячому садку емоційно-позитивний настрій, дбали про естетичний розвиток дітей, познайомили дошкільнят з рідною природою, навчили змальовувати всі фарби осінньої краси. З такою метою був проведений даний захід, адже завдяки йому в залі панували веселий настрій та тепла атмосфера.