Науково-методична робота

29.06.2016 15:25

Науково-методична робота школи спрямована на реалізацію проблемної теми: «Розвиток професійних компетентностей, інноваційної та методичної культури педагогічних працівників».  Розроблено шляхи реалізації  науково-методичної проблеми на 5 років.

 Основна мета науково-методичної роботи:

- підвищення продуктивності праці педагогічних працівників;

     -   активізація навчально - методичної діяльності педагогів;

    - розробка навчально-методичного та науково-методичного забезпечення освітньої діяльності з охорони здоров'я дітей та підлітків (авторських (адаптованих) програм, методичних  рекомендацій та порадників;

    - безперервна освіта.

         Реалізація науково-методичної проблеми має на меті впровадження нових підходів до особистісного розвитку учнів, розвиток у них життєвих компетентностей та вдосконалення професійної майстерності вчителів.

         Працюючи над виконанням науково-методичної проблеми у школі створена дієва мережа науково-методичної роботи, спланована і ефективно виконується робота кожного напрямку. Розроблена, оговорена на педраді та затверджена  Модель науково-методичної роботи. Працюють методичні об'єднання вчителів, школа молодого вчителя, творчі групи вчителів. Протягом поточного року   з метою професійного  розвитку вчителів працювали науково-практичний та психолого-педагогічний семінари, проведено Конкурс фахової майстерності вчителів "Відкритий професійний клуб", проведено з учителями 2 круглих столи: "Педагогічне портфоліо – форма оцінки самоосвітньої  діяльності вчителя" та "Мотивація навчальної діяльності - один із чинників підвищення якості знань учнів", тренінг «Ключові компетентності вчителя». Творчі групи педагогів розробляють рекомендації, працюють над створенням передового творчого досвіду. Дана робота сприяє розвитку професійної компетентності педагогів в умовах оновлення змісту освіти.