Навіщо потрібна школа?

12.12.2016 14:56

У рамках «пілотного» проекту Міністерства освіти і науки та Міністерства фінансів України «24 опорні школи» представники Центру Інноваційної освіти Просвіт та Новопечерської школи м. Києва 9 грудня цього року працювали у Мамалигівській школі.

Серед гостей були вчитель-новатор України Юрій Гайдученко, лектор Інноваційного центру Просвіт Олена Северенчук, вчитель інформатики Новопечерської школи Тетяна Ткаченко. Очолювала команду Генеральний директор Новопечерської школи, голова громадської спілки «Освіторія» Зоя Литвин, наставник Мамалигівської школи.

У рамках програми були проведені бесіди, тренінги, практична робота. Тема зустрічі – "Навіщо потрібна школа?". Говорили про те, як швидко змінюється світ, чому навчають у школі зараз, чому повинні навчати насправді, що таке навички 21-го століття, як їх вписати у навчальний процес, навіщо вони особисто кожному.

На тренінгу, якій провів Юрій Гайдученко було практичне продовження теми. Учителі отримали Інструменти для оцінювання знань (оцінювання без оцінок), як виміряти та формувати навички учнів, використовувати ІКТ на уроці у 21столітті.    

На практичному занятті Тетяна Ткаченко навчила учителів школи як працювати з інтерактивною дошкою, навела приклад універсальної програми для всіх інтерактивних дошок. Вчителі отримали практичні навички з:

Сервіси Google:

- спільна робота з документами;

- блоги;

- форми;

- онлайн-редактори презентацій та публікацій.

Методичний куток збагатився цінними книгами, які школа отримала у подарунок від гостей: Дуг Лемон «Майстерність учителя», Дейв Берджес «Обучение как приключение», Стівен Р. Кові «Лідер у мені», Тоні Вагнер «Створення інноваторів (як виховати молодь, яка змінить світ) ».

Директор школи Геннадій Іоніцой провів екскурсію по закладу. Гостям сподобались умови у яких навчаються учні Мамалигівської ЗОШ. Було відмічено, що у школі на даний час за кошти Міжнародного Благодійного Фонду «Карітас України» проводиться капітальний ремонт харчоблоку, спортзалу та майстерні.

Фотогалерея: Навіщо потрібна школа?