Планували роботу майбутнього ЦНАП

03.02.2020 08:36

Оскільки будівництво ЦНАП на території Мамалигівської ОТГ наближається до кінця, другим компонентом даного проекту є співпраця з Програмою U-LEAD з Європою, яка включає в себе надання юридичного, технічного та технологічного оснащення ЦНАП. Тому 31 січня з робочим візитом до Мамалигівської ОТГ приїхав регіональний спеціаліст Програми U-LEAD з Європою Тарас Прокоп, який відповідає за втілення ІІ компоненту у створенні ЦНАП.

Було проведено засідання робочої групи по обговоренню юридичних та організаційних питань по створенню ЦНАП, зокрема збільшення робочих місць у зв’язку із розширенням послуг (послуги по видачі ІD-карток, закордонних паспортів, свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів, реєстраційних номерних знаків, послуги РАГСу та інше), які будуть надаватися у центрі та збільшенням кількості отримувачів послуг. Також було обговорено створення  структурного підрозділу, місце розташування та облаштування робочих місць. Відбулося ознайомлення з ходом ремонтних робіт та строками введення в експлуатацію.

У майбутньому планується, що ЦНАП не буде обмежуватися обслуговуванням населення тільки Мамалигівської ОТГ, а буде надавати послуги й жителям інших громад.