Представники ООН відвідали Мамалигівську ЗОШ

28.10.2016 09:06

Вже другий тиждень у Мамалигівському навчальному закладі тривають ремонтні роботи. Тому 26 жовтня з робочим візитом до Мамалигівської ЗОШ І-ІІІ ступенів приїхали представники ООН, представники благодійного фонду Карітас України, керівник проекту «Виконання ремонтних робіт в 13 пілотних «вузлових школах» що фінансується Агентством Сполучених Штатів Америки з міжнародного розвитку («USAID») Олександр Долгов та представники Вінницької будівельної компанії, яка виграла тендер на виконання ремонтних робіт.

Учасники робочого візиту разом з головою Мамалигівської сільської ради об’єднаної територіальної громади Аркадієм Шовою та заступником директора з науково-методичної роботи Мамалигівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Діною Романчук оглянули спортивну залу, майстерню, їдальню і ознайомилися з ходом ремонтних робіт у школі, з проблемними питаннями, які потребують негайного вирішення.

На даний час у школі вже виконуються такі ремонтні роботи: облаштування пандусу для дітей-інвалідів при головному вході в приміщення навчального закладу; реконструкція існуючого санвузла для влаштування санвузла для дітей-інвалідів; реконструкція спортзалу; реконструкція роздягальні при спортзалі для хлопців та дівчат (2 роздягальні); реконструкція тренерської кімнати та коридору біля спортзали; встановлення дашку над входом в спортзал; капітальний ремонт харчоблоку. У ІІ-ій черзі планується капітальний ремонт майстерні.  

У рамках візиту було обговорено ряд питань, стосовно проведення ремонтних робіт у школі, прийнято відповідні рішення.

Фотогалерея: Представники ООН відвідали Мамалигівську ЗОШ