Представництво ЄС запрошує на обговорення ідей для грантових заявок

15.08.2019 10:32

Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує представників громадських організацій, що займаються утвердженням європейських цінностей, мають досвід співпраці з проектами Євросоюзу та зацікавлені в продовженні такої співпраці, або ж такі, що розглядають можливість розпочати таку діяльність до участі у дискусії-тренінгу від Представництва ЄС.

Захід відбудеться 2 вересня о 16:00 у Чернівецькому національному університеті ім. Ю.Федьковича (вул. Лесі Українки, 23, читальна зала, 2-й поверх).

Крім цього, буде проведено Антитренінг «Як НЕ отримати грант від донора». Учасники зможуть дізнатися, що саме не варто робити, аби отримати грантову підтримку від ЄС.

Окремо будуть відібрані учасники, які матимуть змогу презентувати власні проекти. Результати відбору будуть оголошені 27 серпня. Також представники громадських організацій отримають експертну оцінку представлених проектних ініціатив.

Тренер: Олег Кулініч, доцент кафедри соціальної і гуманітарної політики Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, керівник проектів ГО «Інститут соціальної політики регіону».

Для участі у заході необхідно заповнити електронну заявку https://bit.ly/NGOs-training-2019.

Участь у дискусії-тренінгу безкоштовна!

За додатковою інформацією звертайтеся до Аліси Тягун, тел.: +38(095)726-54-66, atiagun@internews.ua