Про КУ "БК с. Драниця"

24.06.2016 13:00

Будинок культури є комунальною власністю територіальної громади села Драниця.
Його діяльність спрямована на створення, розповсюдження і популяризацію культурних надбань,  забезпеченню культурних потреб населення села, створення умов для їх творчого,естетичного інтелектуального, духовного розвитку, виявлення і підтримки талановитих та обдарованих дітей, організації змістовного дозвілля.
У своїй діяльності керується Конституцією України, чинними законодавствами та Статутом.
На сьогодні при Будинку культури працюють різноманітні творчі аматорські колективи: різновікові  вокальні, танцювальні, ансамбль народних інструментів,  клубні об’єднання.
Жоден  захід не проходить без їхньої участі. І кожного разу це нові цікаві програми.
На сцені Будинку культури виступають як аматорські колективи та виконавці, так і професійні.
У приміщенні Будинку культури створюються можливості для естетичного розвитку різних верств населення з різними уподобаннями та можливостями.
Тут працює дитяча музична школа, школа сучасного  танцю , «оркестр народних інструментів». Активно працює культурно-дозвіллєва програма. Проводиться методична робота. Надаються різноманітні послуги населенню.
Усі заходи готуються і обслуговуються працівниками Будинку культури – досвідченими спеціалістами, творчими, відповідальними людьми, які з розумінням відносяться до своїх обов’язків.
Керівники колективів – амбітні, креативні, досвідчені фахівці, віддані своїй справі, про що говорить багаторічна праця у цьому закладі та успіхи їхніх вихованців.
У планах колективу – нові цікаві проекти, які направлені в першу чергу на задоволення культурних потреб населення села.