Проведено майстер-клас

01.11.2017 13:51

31 жовтня у ДНЗ № 2 с.Кошуляни відбувся майстер-клас для вихователів других молодших груп дошкільних навчальних закладів та дошкільних підрозділів НВК Новоселицького району на тему «Впровадження у практику роботи проекту «Афлатот». 

Робота була поділена на модулі. Розпочався майстер-клас організаційним модулем під час якого методист з дошкільної освіти РМК Тетяна Клічук ознайомила учасників семінару з планом роботи, а завідуюча ДНЗ Аліна Гиршкан представила візитку дошкільного навчального закладу.

Під час практичного модулю вихователі Ада Гиршкан та Діана Мудряк провели заняття у ІІ молодшій групі «Я і мої друзі» (з циклу програми «Афлатот»), методист Тетяна Клічук провела квест «Розвивальне предметне середовище», також для учасників майстер-класу була проведена екскурсія-огляд «Розвивальне предметне середовище».

Під час теоретичного модулю присутні ознайомилися з реалізацією міжнародного проекту «Афлатот» у дошкільних навчальних закладах України, з основними правилами облаштування осередків у другій молодшій групі, тощо. Також відбулося обговорення заходів практичного модулю, підведення підсумків, прийняття та затвердження методичних рекомендацій.

Усі учасники майстер-класу отримали масу задоволення та цікавої і корисної інформації.

Фотогалерея: Проведено майстер-клас