Що потрібно знати про основні принципи системи НАССР

16.09.2019 15:34

20 вересня 2019 року - кінцева дата, коли система безпечності харчової продукції НАССР має бути впроваджена на всіх українських підприємствах. Це стосується й малих потужностей, діяльність яких так або інакше пов’язана з харчовими продуктами.

За невиконання Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» штраф для юридичних осіб складатиме 30 мінімальних заробітних плат, для фізичних осіб – 15, а ще - зупинення роботи потужностей.

Що таке система НАССР?

На сьогодні Україна – один із сильних аграрних гравців на світовому ринку. Аграрні та харчові продукти українського виробництва постачаються на ринки майже 190 країн. Утримувати свої позиції на світовому рівні для України стратегічно важливо.

Одним із надійних засобів захисту споживачів харчових продуктів є система НАССР (англ. HACCP – Hazard Analysis and Critical Control Points), яка ідентифікує, оцінює і контролює небезпечні фактори, що є визначальними для безпечності харчових продуктів. Ця система гарантує безпечність продукції на всьому шляху харчового ланцюжка «від поля до столу», адже дає змогу виявити критичні точки, які можуть вплинути на безпечність кінцевого продукту, усунути їх і постійно контролювати. Впровадження НАССР вимагають законодавства Євросоюзу, США, Канади, Японії, Нової Зеландії та багатьох інших країн.

У рамках підписаної Угоди про асоціацію між Україною та ЄС Україна узяла на себе зобов’язання наблизити національне законодавство до законодавства європейських країн, у тому числі й у галузі санітарних та фітосанітарних заходів. Створення та впровадження ефективної системи контролю на українських виробництвах є важливим кроком для реалізації цих вимог.

Закон України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» регулює відносини між органами виконавчої влади, операторами ринку харчових продуктів та споживачами харчових продуктів. Цей документ визначає порядок забезпечення безпечності та окремих показників якості харчових продуктів, що виробляються, перебувають в обігу, ввозяться або пересилаються на митну територію України, або, навпаки, вивозяться та пересилаються з неї.

Вже на початок 2018 року 426 українських підприємств впровадили систему НАССР, а 143 знаходились на стадії розробки та впровадження.

На яких підприємствах необхідне впровадження системи HACCP?

Насамперед йдеться про заклади громадського харчування, у тому числі це поширюється на всі заклади освіти, які надають послуги з харчування. Також це всі виробники харчової продукції та сільгоспвиробники сировини – від підприємств, які надають транспортні послуги для перевезення харчових продуктів, до агрохолдингів та торгових закладів. Це нововведення стосується й тих операторів, що займаються зберіганням, фасуванням та упаковкою вже готової харчової продукції. При цьому впровадження НАССР не обов’язкове для виробників первинної продукції. Звісно, вимоги до великого переробника та продавця кави на вулиці будуть різними, і законодавство це передбачає.

Але система НАССР в Україні не обмежується тільки розробкою документації та наведенням елементарного порядку на виробництві. Вона базується на сімох основних принципах:

- аналіз небезпечних чинників;

- виявлення критичних контрольних точок;

- встановлення критичних меж;

- встановлення процедури моніторингу;

- розробка коригувальних дій;

- зберігання і актуалізація документів;

- оцінка ефективності.

Наявність на підприємстві діючої системи управління безпечністю харчових продуктів НАССР – це підтвердження того, що виробник забезпечує всі умови, які гарантують стабільний випуск якісної і безпечної продукції.

 Підготовлено в межах проекту за підтримки ЄС 

"Різні громади-спільні рішення для економічного зростання"