Свято спортивної слави в Мамалигівській ОТГ

28.12.2016 10:22

Напередодні Новорічно-Різдвяних свят жителі Мамалигівської об’єднаної територіальної громади зібралися в будинку культури с.Мамалига на урочисту церемонію нагородження кращих спортсменів громади.

На свято «Зірки естради – зіркам спорту» завітало чимало поважних гостей: заслужений майстер спорту, 14-ти разовий чемпіон світу з шахової композиції, володар шахового оскару Михайло Марандюк, заслужений тренер України, почесний працівник фізичної культури та спорту України, суддя міжнародної категорії, майстер спорту з боротьби дзюдо та самбо Георгій Кіріл, директор Новоселицької дитячо-юнвцької спортивної школи Траян Гушила, голова Новоселицької районної громадської організації «Федерація футболу» Іван Фока, призер молодіжного Чемпіонату України з легкої атлетики Ксенія Верега, директор Мамалигівської ЗОШ Геннадій Іоніцой, головний лікар амбулаторії загальної практики сімейної медицини села Мамалига Олександр Гергеліжіу.

Цього дня до спортсменів і всіх присутніх у залі з вітальними словами звернулися і провели нагородження голова Мамалигівської об’єднаної територіальної громади Аркадій Шова, спортивний інструктор Євген Гергеліжіу та гості, які завітали на свято.

Кожного року у Новоселицькому районі проводиться спартакіада серед фізкультурно-спортивних клубів та КФК. Приємно те, що з року в рік, село Мамалига покращує свої спортивні здобутки і виділяється серед інших сіл. Так, за підсумками цього року, село Мамалига (керівник – Аркадій Шова) посіла ІІІ місце у спартакіаді району та ІІ місце у обласній спартакіаді на «Краще спортивне село України». Під керівництвом Новоселицької федерації футболу на чолі з Іваном Фокою у районі проводяться чимало змагань. За підсумками сезону 2016 року молодіжна команда села Мамалига посіла І місце у Чемпіонаті району з футболу серед команд І ліги. Окрім юнацьких змагань у Новоселицькому районі вже багато років поспіль проводиться і чемпіонат серед дорослих команд. У цьому році команда «Мамалига-Драниця» стала чемпіоном Новоселицького району з футболу серед команд І ліги. Крім футболу, село Мамалига також славиться своїм вмінням грати у баскетбол. Баскетбольна команда села Мамалига є чемпіоном і переможцем спартакіади Новоселицького району та беззаперечним лідером серед сіл не тільки у районі, а й у області в цілому.

Під час заходу нагородили не тільки кращих команд, а й кращих спортсменів, кращу спортивну сім’ю, найактивніших меценатів та всіх, хто так чи інакше причетний до цієї сфери. Урочисте нагородження грамотами, кубками, медалями та іншими цінними подарунками перепліталося з неповторними і гарними концертними номерами, які не залишили байдужими нікого в залі.

На завершення спортсмени подякували за свято та гарно поколядували.

Фотогалерея: Свято спортивної слави в Мамалигівській ОТГ