Тиждень безпеки у Драницькому ДНЗ

21.11.2016 09:38

З 9 по 20 листопада у Драницькому ДНЗ проходив Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності та безпеки дорожнього руху.

До участі у Тижні було залучено педагогічних працівників та учасників навчально-виховного процесу. Під час Тижня були проведені з дітьми низьку заходів: бесіди, фотовиставки, перегляд відеофільмів, екскурсії, зустрічі, години спілкування, практичні заняття.

Вихователі старшої групи Лілія Брагар і Анжела Руснак провели тематичні заняття «Друже світлофор», «Екологознайка» та бесіди з дітьми на теми: «Вогонь добрий, вогонь злий», «Правила та безпека дорожнього руху», а також організували перегляд відеофільмів «Вовк і семеро козенят», «Червона шапочка» та провели рухливі ігри «Кольорові автомобілі», «Світлофор».

Вихователі середньої групи Інга Єремія і Надія Лянка провели з дітьми бесіди на тему  «Азбука дороги» та створили ігрові ситуації на тему «Дорожній рух».

В ясельній групі вихователь Маріяна Хажіу провела з дітьми ряд дидактичних ігор: «Познайомимося з собачкою іграшкою», переглядали казку «Колобок», яку інсценували старші дошкільнята.

На нараді при завідувачеві було узагальнено результати Тижня та поставлені завдання на майбутнє.

Фотогалерея: Тиждень безпеки у Драницькому ДНЗ