У Мамализі пройшов семінар

22.07.2016 09:21

20 липня на базі Мамалигівської сільської ради пройшов семінар по стратегічному плануванню розвитку громад. Участь в його роботі взяли регіональний координатор проекту МРГ в Чернівецькій області Наталя Белюкіна, голова Новоселицької РДА Євгенія Бойко, начальник відділу освіти Новоселицької РДА Аделіна Руснак, голова Мамалигівської сільської ради об’єднаної територіальної громади Аркадій Шова, представники сільських об’єднаних територіальних громад Чернівецької області, виконуючи обов’язки старост Мамалигівської об’єднаної територіальної громади, сільський голова с.Ванчиківці, директор Мамалигівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Геннадій Іоніцой.

Семінар був організований за підтримки виконавчого директора Агенції розвитку громад Буковини Нелі Малько.

Побажали присутнім гарного робочого дня і плідної праці Євгенія Бойко та Аркадій Шова.

Предметом спілкування стали розвиток медицини, культури, економіки. Оскільки питання оптимізації навчальних закладів у всіх на слуху особливу увагу було приділено питанню реформування освіти. Аделіна Руснак пояснила присутнім, що таке освітній округ, говорила про плюси при створенні опорного округу, про проблеми малокомплектних шкіл, про фінансові проблеми, тощо. Також наводила приклади. Вона наголосила на тому, що найголовніше для освіти це  - дитина, якість знань, її майбутнє.

Про те що було зроблено і які плани є на майбутнє говорив Аркадій Шова.

Також присутні мали змогу вислухати виступи Наталі Белюкіної на тему: «Активізація громади через розвиток філантропії» та Нелі Малько на тему: «Думай глобально – дій локально: формування плану дій з позиції стратегічного планування». Учасники семінару мали можливість отримати відповіді та вичерпні роз’яснення по багатьох питаннях.

Також цього дня учасники семінару відвідали Мамалигівську ЗОШ І-ІІІ ступенів, ПрАТ «Мамалигівський гіпсовий завод», пожежне ДЕПО. Не обійшлося і без аматорів сцени, які подарували всім гарний настрій та свої пісні і танці.

Фотогалерея: У Мамализі пройшов семінар