Відбулась остання у 2016 році сесія Мамалигівської ОТГ

26.12.2016 10:58

23 грудня під керівництвом голови Мамалигівської сільської ради об’єднаної територіальної громади Аркадія Шови відбулося засідання ХІ чергової сесії Мамалигівської сільської ради VII скликання, на якому депутати розглянули 53 питання порядку денного та ухвалили відповідні рішення.

Головним питанням сесії було прийняття бюджету на 2017 рік. Також депутати проголосували за внесення змін до рішення ІІІ сесії від 19.01.2016 №16 «Про приведення бюджету Мамалигівської сільської ради на 2016 рік у відповідність до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» та інших законодавчих актів, за затвердження структури апарату Мамалигівської сільської ради та за внесення змін до Програми соціальної підтримки населення «Турбота» на 2016-2017 роки по Мамалигівській сільській раді. Були прийняті рішення «Про виділення матеріальної допомоги мешканцям населених пунктів Мамалигівської сільської ради», «Про затвердження рішень виконавчого комітету Мамалигівської сільської ради», тощо. Також були прийняті ряд рішень, які стосувалися земельних питань.

Таким чином, питання порядку денного засідання ХІ чергової сесії із змінами і доповненнями були розглянуті і схвалені депутатами.