Відбулася чергова сесія Мамалигівської сільської ради

08.07.2016 16:30

8 липня під керівництвом голови Мамалигівської сільської ради об’єднаної територіальної громади Аркадія Шови відбулося засідання VII чергової сесії Мамалигівської сільської ради VII скликання. На сесії були присутні депутати Мамалигівської об’єднаної територіальної громади а також депутати Новоселицької районної ради Володимир Фолошня, Вадим Руснак та Ігор Дубей.

Цього дня депутати прийняли рішення щодо внесення змін та доповнень до рішення №1 від 30.05.2016 року «Про утворення опорного округу (загальноосвітнього навчального закладу, його філій) – Мамалигівська ЗОШ І-ІІІ ступенів та про ліквідацію юридичних осіб» та до рішення №2 від 30.05.2016 «Про утворення АЗПСМ села Мамалига». Було прийнято рішення «Про утворення ДНЗ», а також депутати обговорили та прийняли рішення «Про реорганізацію Драницького НВК «Загальноосвітнього навчального закладу – дошкільного навчального закладу» Мамалигівської сільської ради шляхом виділу з його складу ДНЗ». Депутати проголосували за внесення змін до рішення сесії від 19.01.2016 №16 «Про приведення бюджету Мамалигівської сільської ради на 2016 рік у відповідність до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» та інших законодавчих актів, за затвердження кошторисної документації на проведення капітального ремонту та влаштування залізобетонних водопропускних труб по вул.Затишна в с.Кошуляни, за впорядкування окремої адресної частини будівлі жіночого монастиря на честь Преподобного Афанасія Афонського Чернівецької єпархії УПЦ.

Також були прийняті рішення «Про встановлення земельного податку на 2017 рік» і «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельного податку на 2017 рік» та ряд рішень, які стосувалися земельних питань.