Відбулись батьківські збори

04.04.2019 16:37

3 квітня у Стальнівецькому НВК відбулись збори батьківської громадськості та педагогічного колективу з питань оптимізації школи.

На зборах були присутні начальник відділу освіти Новоселицької РДА Аделіна Руснак, голова Мамалигівської сільської ради об’єднаної територіальної громади Аркадій Шова, в.о. старости с.Стальнівці Іван Рурак, батьки та вчителі.

До присутніх звернулась пані Аделіна, яка наголосила на тому, що потрібно завершити процес створення опорної школи, ознайомила присутніх з новим законом України «Про освіту», пояснила як відбувається фінансування школи, тощо. Голова громади наголосив на тому, що школа не закривається, а навпаки був зроблений ремонт стріхи, планується ремонт спортивної зали та покращення матеріально-технічної бази. Також виступили директор школи Вадим Руснак та в.о. старости с.Стальнівці Іван Рурак. Присутні мали змогу поставити запитання та уточнити незрозумілі моменти. В результаті голосування, батьками та вчителями було прийнято одноголосне рішення про зниження ступеня школи.

протокол батьківські збори.pdf (223991)