Відбувся майстер-клас для вчителів предмету «Захист Вітчизни»

23.03.2017 16:46

22 березня на базі Мамалигівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся майстер-клас на тему «Військово-спортивні змагання в системі військово-патріотичного виховання учнівської молоді» для вчителів предмету «Захист Вітчизни» загальноосвітніх навчальних закладів Новоселицького району.

Захід був поділений на окремі модулі. Розпочався майстер-клас організаційним модулем. Під час теоретичного модулю учні школи представили візитну карту навчального закладу та невеличкий концерт, організатором якого була педагог-організатор Людмила Кордунян. Також учасники майстер-класу мали змогу вислухати виступи учителя предмету «Захист Вітчизни» Геннадія Іоніцоя на тему: «Військово-патріотичне виховання – складова системи національно-патріотичного виховання дітей та молоді», методиста Новоселицького районного методичного кабінету Василя Горбатюка на тему: «Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») як системна форма позакласної роботи з військово-патріотичного виховання учнівської молоді» та заступника Новоселицького районного військового комісара Сергія Добруніка на тему: «Методи та форми проведення профорієнтаційної роботи, пропаганди вступу випускників навчального закладу до вищих військових навчальних закладів та служби у Збройних Силах України». Під час практичного модулю керівник гуртків з військово-патріотичного виховання Адік Орфанеску та вчитель предмету «Захист Вітчизни» (медико-санітарна підготовка) Зінаїда Борзіяк провели майстер-клас на тему: «Військово-спортивні змагання в системі військово-патріотичного виховання учнівської молоді», психолог Новоселицького районного військового комісаріату Н.Горбатюк провела тренінг «Формування соціально-психологічної та практичної готовності учнів до служби у Збройних Силах України», а вчитель історії В’ячеслав Ністрян ознайомив учасників із експонатами шкільного музею. Обговорення відвіданих заходів та підведення підсумків майстер-класу відбулося під час підсумкового модулю.

Упродовж роботи майстер-класу панувала творча та доброзичлива атмосфера, що об’єднала вчителів, сповнених бажанням професійного зростання та самовдосконалення. 

Фотогалерея: Відбувся майстер-клас для вчителів предмету «Захист Вітчизни»