Відкрився Центр громади і для громади

28.03.2019 09:20

27 березня відбулося відкриття Центру економічного зростання Мамалигівської ОТГ, який був створений завдяки співпраці та спільним зусиллям сільської ради та команди проекту "Різні громади - спільні рішення для економічного зростання" що фінансується ЄС в межах ініціативи «Мери за економічне зростання».

З вітальним словом до присутніх звернулися голова Мамалигівської сільської ради об’єднаної територіальної громади Аркадій Шова та виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування Чернівецької області "Агенція розвитку громад Буковини", менеджер проекту «Різні громади - спільні рішення для економічного зростання» Неля Малько. Музичні вітання присутнім подарували Сергій та Бриндуша Кіцак. Адміністратор Центру Тетяна Нагрудна наголосила на тому, що незважаючи на нинішнє офіційне відкриття Центру, він активно функціонує вже п’ятий місяць. На базі Центру проводяться тематичні заходи (майстер-класи, консультації, тренінги, зустрічі підприємців). Усе спрямовано для надання допомоги, роз’яснювальної роботи та інформації, яка сприятиме розвитку бізнесу в громаді, а отже і її економіки.

Після закінчення урочистої частини відбувся майстер-клас з сухого валяння виробів з вовни, який провела координатор проектів ГО «Екокультура» Ольга Бауер. У ході створення виробів були освоєні основні етапи роботи і відчуті технологічні особливості процесу валяння вовни. Майстер-клас подарував учасникам безліч позитивних вражень.

Фотогалерея: Відкрився Центр громади і для громади