Відзначили прихід весни

11.03.2019 14:06

10 березня у будинку культури с.Мамалига відбувся фестиваль народного аматорського мистецтва «Мерцішор».

Захід зібрав шанувальників румунської народної творчості з усієї громади та з сусідніх сіл. Протягом трьох годин гарний настрій та незабутні емоції глядачам подарували аматори сцени будинків культури сіл Мамалига, Подвірне, Драниця, Стальнівці, Несвоя та Балківці. Перед присутніми виступили і запрошені солісти та колективи з інших сіл Новоселицького району: танцювальний колектив «Букурія» (с.Динівці), аматорський фольклорно-етнографічний колектив «Церенкуца» (с.Маршинці), журналіст радіо «Ucraina internațional», лауреат міжнародних музичних конкурсів з Молдови, Румунії та України Кароліна Житар, оркестр народних інструментів с.Костичани, духовий оркестр с.Топорівка, віртуозний інструменталіст, уродженець с.Мамалига В’ячеслав Кодіца, який зіграв на 8 музичних інструментах.

На святі були присутні поважні гості: народний депутат Верховної Ради України Григорій Тіміш, його помічники Валентин Каштелян, Володимир Фолошня та Олександр Шкуригін. Народний обранець привітав присутніх у залі та учасників заходу з приходом весни та вручив організаторам фестивалю подяки та грошові винагороди. Також усіх присутніх привітав голова Громадської організації «Асоціація молдавської молоді із Північної Бессарабії» Сергій Рябко. На завершення свята голова громади Аркадій Шова побажав усім міцного здоров’я і гарної весни та вручив учасникам фестивалю грамоти і невеликі подарунки на згадку.

Захід відбувся завдяки підтримки та фінансової допомоги народного депутата Верховної Ради України Григорія Тіміша та голови Мамалигівської сільської ради об’єднаної територіальної громади Аркадія Шови та завдяки організаторам – директору КУ «Будинок культури с.Мамалига» Ларисі Гудан та художньому керівнику Валерію Андрицькому.

Фотогалерея: Відзначили прихід весни