«Восьме березня настало – свято наших милих мам»

11.03.2019 14:28

Під таким гаслом пройшло свято найкрасивішої, найелегантні-шої, найдобрішої, найніжнішої половини людства у ДНЗ «Колосочок» с.Подвірне. Одним словом – свято жінок, свято найдорожчих, найрідніших і наймиліших матусь і бабусь.

6-7 березня у всіх вікових групах закладу пройшло святкування Міжнародного жіночого дня. Дітки разом із вихователями вітали своїх мам, бабусь зі святом весни. Вихованці красномовно декламували вірші, весело співали пісні, артистично виконували інсценівки та майстерно танцювали, приємно вражаючи своїх батьків наявними талантами. Не залишилися осторонь і дорослі. Матусі кружляли разом з дітьми у танцях, співали пісні, читали вірші і ділилися спогадами, а під час проведення ігор проявили високий артистизм, винахідливість та спритність. З нагоди свята діти подарували своїм мамам, бабусям різноманітні подарунки, зроблені власними руками. Всі ранки відвідала «Весна» та подарувала весняний настрій всім присутнім.

Свято 8 березня у ДНЗ «Колосочок» с.Подвірне вдалося на славу й принесло всім красу весни, ніжність квітів та сонячне тепло.

Фотогалерея: «Восьме березня настало – свято наших милих мам»