Загальні дані про КНП "АЗПСМ с. Балківці"

31.08.2018 15:40

Амбулаторія розпочала свою діяльність 02.01.2014р. на базі ФАПу с. Балківці. На даний час обслуговує населення 1400 чоловік. З них дорослі - 1236, підлітки - 29, діти - 135, з них до року - 5.

В амбулаторії проводиться ЕКГ обстеження, аналіз крові на цукор, тонометрія. Щоденно проводиться амбулаторний прийом хворих, виклики на дому, функціонує денний стаціонар та стаціонар на дому. 

В роботі приділяємо велику увагу веденню медичної документації. Проводимо подворні обходи з метою вимірювання артеріального тиску , внутрішньоочного тиску, цукру крові у населення. Також серед населення проводимо бесіди з прфілактики гіпертонічної хвороби, виразкової хвороби, інфаркту міокарда; серед жінок – профілактика раку молочної залози, алгоритми самообстеження молочних залоз; серед вагітних – правильнее харчування, дотримання режиму праці і відпочинку; серед батьків – профілактика інфекційних хвороб у дітей, значення проби Манту та профілактичних щеплень; серед учнів 5 -11 класів – профілактика ВІЛ- інфекції та попередження небажаної вагітності.

На базі нашої амбулаторії щорічно проводяться акції – « День донора» та « Червоний Хрест», діє програма для населення "Доступні ліки".

В амбулаторії працює 1 сімейний лікар загальної практики, 2 медсестри сімейної медицини, 1 акушерка.