Загальні дані про АЗПСМ с. Балківці

30.06.2016 15:40

Амбулаторія розпочала свою діяльність 02.01.2014р. на базі ФАПу с. Балківці. На даний час обслуговує населення 1407 чоловік. З них дорослі: 1174, підлітки: 42, діти: 190, з них до року: 7.

В амбулаторії проводиться ЕКГ обстеження, аналіз крові на цукор, тонометрія. Щоденно проводиться амбулаторний прийом хворих, виклики на дому, функціонує денний стаціонар та стаціонар на дому.

В роботі приділяємо велику увагу веденню медичної документації. Проводимо подворні обходи з метою вимірювання артеріального тиску , внутрішньоочного тиску, цукру крові у населення. Також серед населення проводимо бесіди з прфілактики гіпертонічної хвороби, виразкової хвороби, інфаркту міокарда; серед жінок – профілактика раку молочної залози, алгоритми самообстеження молочних залоз; серед вагітних – правильнее харчування, дотримання режиму праці і відпочинку; серед батьків – профілактика інфекційних хвороб у дітей, значення проби Манту та профілактичних щеплень; серед учнів 5 -11 класів – профілактика ВІЛ- інфекції та попередження небажаної вагітності.

На базі нашої амбулаторії щорічно проводяться акції – « День донора» та « Червоний Хрест».

В амбулаторії працює 1 сімейний лікар загальної практики, 3 медсестри сімейної медицини, 1 акушерка.