Засідали постійні комісії

16.06.2016 12:33

13 червня відбулися засідання постійних комісій Мамалигівської сільської ради об’єднаної територіальної громади з питань: прав людини, законності, депутатської діяльності та етики; планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства та комунальної власності; освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту під керівництвом голови Мамалигівської сільської ради об’єднаної територіальної громади Аркадія Шови.

На комісіях було висунуто пропозицію про внесення змін та доповнень до рішення №1 сесії від 30 травня Про утворення опорного закладу (загальноосвітнього навчального закладу, його філій) – Мамалигівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Мамалигівської сільської ради Новоселицького району Чернівецької області та про ліквідацію юридичних осіб. Обговорювалися питання про утворення ДНЗ у с.Балківці, Несвоя та Стальнівці та вивід ДНЗ с.Драниця зі складу Драницького НВК "Загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад" Мамалигівської сільської ради. Були розглянуті питання щодо проведення тендера по придбанню автобуса, заміни теплотраси у Мамалигівському і Драницькому ДНЗ, заміни вікон, дверей.  Обговорювалися земельні питання.

Також цього дня відбулося засідання робочої групи з питань оптимізації навчальних закладів на якій обговорювалися проблеми освітньої галузі. Керівником групи був призначений заступник голови Мамалигівської сільської ради об’єднаної територіальної громади Володимир Антончук, координатором - заступник директора з науково-методичної роботи Мамалигівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Мамалигівської сільської ради  Діна Романчук.