Головний лікар Подвірненської АЗПСМ

30.06.2016 13:35

Незвещук Галина Володимирівна працює на посаді завідуючої Подвірненської АЗПСМ з 1993 року по даний період.

У 2011році присвоєна кваліфікація загальної практики сімейної медицини вищої категорії в цьому ж році підтверджена кваліфікація лікаря з організації і управління охороною здоровя вищої категорії. За час роботи зарекомендувала себе теоретично і практично підготовленим спеціалістом. Приймає активну участь в організації покращення медичного облсуговування сільського населення. Має хороші організаторські здібності.

Дисиплінована, принципова по відношенню до себе і колег по роботі. Чуйно і уважно відноситься до хворих і вимагає це від підлеглих.

Користується авторитетом у населення.

Постійно організовує проведення різних профілактичних заходів: огляди декретованих контингентів, працюючих в шкідливих умовах праці, дітей, день донора, флюрообстеження населення.

Підвищує свій професійний рівень шляхом відвідувань курсів, семінарів, конференцій „Дня лікаря”.

По характеру спокійна, в колективі ввічлива. Являється організатором пропаганди за здоровий спосіб життя. Приймає активну участь в соціальному житті дільниці.

За час роботи проявила себе як здібний фахівець, яка сумлінно виконує свої функціональні обов’язки. Зуміла організувати роботу на дільниці, про це свідчать показники діяльності на дільниці.

Є прикладом поведінки в сім’ї і побуті.