Збори у Стальнівцях

11.07.2016 11:35

10 липня в Будинку культури с.Стальнівці відбулися збори щодо оптимізації Стальнівецького НВК за участю голови Мамалигівської сільської ради об’єднаної територіальної громади Аркадія Шови, начальника відділу освіти РДА Аделіни Руснак та жителів села. На зборах також були присутні помічник народного депутата Григорія Тіміша, депутат районної ради Володимир Фолошня, депутат обласної ради Віталій Балта, представники духовенства і представники сіл Балківці та Несвоя.

Першим до присутніх звернувся Аркадій Шова, який пояснив, які зміни чекають в майбутньому на школу, дітей, батьків та педагогічних працівників. Він звернув увагу присутніх на те, що школа не закривається, а зміниться тільки її назва, повідомив, що замовлено 2 автобуси для перевезення дітей, буде водій і черговий вчитель, який супроводжуватиме дітей. Також буде придбано грейдер, який взимку буде очищати дороги від снігу, замовлено металопластикові вікна для Стальнівецької школи.

Аделіна Руснак також наголосила на тому, що школа не закривається. Пояснила, що завідувач філії має право мати заступників і всі хто працювали у школі без роботи не залишаться, питаннями кадрів буде займатися відділ освіти.

Цього дня також мали можливість звернутися до присутніх, відповідати на запитання і дати поради Володимир Фолошня та Віталій Балта.