«Зоряний олімп»

23.05.2017 09:04

Під такою назвою 21 травня в будинку культури с.Мамалига відбулося свято вшанування обдарованих учнів та їх наставників Мамалигівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

На свято були присутні заступник голови Мамалигівської сільської ради об’єднаної територіальної громади Володимир Антончук, голова батьківського комітету Валентин Каштелян, педагоги, батьки та учні.

До слова був запрошений директор школи Геннадій Іоніцой, який у своєму виступі підбив підсумки роботи школи за 2016-2017 навчальний рік. До присутніх у залі звернулися і Володимир Антончук та Валентин Каштелян.

Під час свята були нагороджені учні, які показали високий рівень знань, захищали честь школи, району та стали переможцями й призерами районних та обласних олімпіад з базових дисциплін, конкурсу науково-дослідницьких робіт Малої Академії наук, інших інтелектуальних, творчих та спортивних конкурсів і змагань та вчителі, які захищали честь школи та району у професійних змаганнях, а також підготували переможців та призерів учнівських предметних олімпіад, конкурсу-захисту наукових робіт та призерів різноманітних змагань, конкурсів, виставок. Подяка всім батькам була вручена голові батьківського комітету Валентину Каштеляну.

Нагородження дітей та педагогів перепліталися з танцями та піснями у виконанні учнів школи.