• Мамалига Рада

Звіт про результати опитування мешканців Мамалигівської ОТГ

Оновлено: серп 27

В рамках конкурсного відбору програми DOBRE «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» Робочою групою Мамалигівської сільської ради було проведено анкетування для визначення думки мешканців, що працюють та живуть на території громади, оцінки перспективи подальшого перебування в громаді для себе та своїх дітей, і водночас, виявлення готовності долучитися до процесів розвитку громади.
В період з 12 по 26 серпня в Мамалигівській громаді відбулось анкетування мешканців (домашнє завдання, яке Мамалигівська ОТГ отримала як півфіналіст відбору до Програми (DOBRE).

Участь в опитуванні взяли 264 мешканців з усіх населених пунктів Мамалигівської ОТГ, а саме: мешканці сіл Мамалига, Кошуляни, Негринці, Драниця, Подвірне, Стальнівці, Несвоя та Балківці.

Таким чином, в анкетуванні взяли участь:

- мешканці кожного населеного пункту громади;

- чоловіки та жінки мали змогу висловити свою думку на рівних умовах;

- врахована думка і молоді, і старшого покоління;

- врахована думка представників різних видів діяльності: і наймані працівники, і пенсіонери, і приватні підприємці, і студенти…

Для опитування була запропонована анкета відповідного зразка (додається до звіту).

За формою анкета складалася з 15-ти запитань. При проведенні анкетування було використано наступні інструменти: онлайн анкетування та письмове анкетування.

Онлайн анкетування респонденти мали змогу пройти за посиланням https://mamalygaotg.hqsite.online, яке було оприлюднене на офіційному сайті громади та на сторінці в мережі Фейсбук. Також в місцях найбільшого скупчення людей (приміщення сільської ради, магазинів) було виставлене оголошення з посиланням на сайт та QR кодом, за яким мешканці також могли перейти на онлайн-анкету.

Письмове анкетування респонденти могли пройти в приміщенні сільської ради та старостатів. Заповнення анкет здійснювалася відвідувачами сільської ради, які звертались за послугами у період з 12 по 26 серпня. Освітяни, за бажанням, заповнювали анкету письмово, в приміщеннях закладів освіти. Респонденти, які проходили письмове анкетування, обов’язково відмічалися в реєстраційних списках. Також в приміщенні сільської ради для даних цілей була виставлена скринька, куди мешканці могли опустити заповнену анкету.

Серед опитаних мешканців 69% - жінки та 31% - чоловіки. Найактивнішими виявилися респонденти у віці 25-40 років. Опитані мешканці громади є представниками різних видів діяльності, а саме: 1. Пенсіонери – 8%; 2.Службовці – 48%; 3. Наймані працівники –24%; 4. Керівники – 4%; 5. Безробітні – 12%; 6. Студенти – 4 %. Люди із різним соціальним статусом, а саме: інваліди – 2,2%; багатодітні – 5,7%, малозабезпечені сім’ї -2,2%.

Дякуємо небайдужим мешканцям громади, які долучилися до заповнення анкет.

Результати анкетування
.pdf
Download PDF • 373KB

175 перегляд

Громада Мамалиги

Головна, 48
с. Мамалига,
Новоселицький р-н., Чернівецька обл., 60364

+38 (03733) 52-2-36
+38 (03733) 52-2-31

mamalyha_s_rada@ukr.net; inamalyar@ukr.net

  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • Twitter Social Icon

© 2020 Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

скачанные файлы (13).jpg
скачанные файлы.png

ЧЕРНІВЕЦЬКА

ОБЛРАДА

Без названия (3) (1).jpg
скачанные файлы (14).jpg
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now