• Мамалига Рада

Організація роботи та умови праці у період підвищеної температури повітря

Оновлено: лип 30

В умовах підвищеної температури повітря роботодавці мають подбати про належні умови праці на підприємствах. Управління Держпраці у Чернівецькій області інформує суб’єктів господарювання щодо необхідності належної організації режиму роботи на підприємствах, зокрема, житлово-комунального господарства у період підвищеної температури повітря.

Відповідальним особам таких підприємств потрібно посилити контроль при виконанні газонебезпечних робіт та робіт у замкнутих просторах (люках, лазах, відстійниках тощо). Особливу увагу слід звернути на забезпечення робітників засобами індивідуального захисту; стан каналізаційних та очисних споруд, забезпечення проведення робіт в колодязях під особистим контролем керівників та спеціалістів з охорони праці підприємств. Персонал, котрий виконує роботи у замкненому просторі, має бути забезпечений у повному обсязі контрольно-вимірювальними приладами, сигналізаторами шкідливих та небезпечних факторів навколишнього середовища - лампами ЛБВК, газоаналізаторами, протигазами, тощо.

В умовах дії високих температур роботодавці, зокрема, зобов’язані:

- обмежити виконання робіт підвищеної небезпеки, зокрема, роботи на висоті, в колодязях, траншеях, замкнутих просторах;

- відкоригувати розпорядок робочого дня, тривалість робочих змін та обідньої перерви, збільшивши кількість технологічних перерв;

- забезпечити персонал питною водою;

- провести позапланові інструктажі щодо дотримання вимог безпечного ведення робіт та надання долікарської допомоги у разі необхідності;

- доукомплектувати медичні аптечки на робочих місцях;

- проводити медичні огляди на початку робочої зміни працівників, які виконують роботи, що належать до робіт з підвищеною небезпекою, або експлуатують об’єкти підвищеної небезпеки тощо.

Слід зазначити, що роботи на відкритому просторі при температурі зовнішнього повітря понад +37ºС є небезпечними (екстремальними). Рекомендується допускати до виконання таких робіт осіб не молодших 25 і не старших 40 років.

Громада Мамалиги

Головна, 48
с. Мамалига,
Новоселицький р-н., Чернівецька обл., 60364

+38 (03733) 52-2-36
+38 (03733) 52-2-31

mamalyha_s_rada@ukr.net; inamalyar@ukr.net

  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • Twitter Social Icon

© 2020 Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

скачанные файлы (13).jpg
скачанные файлы.png

ЧЕРНІВЕЦЬКА

ОБЛРАДА

Без названия (3) (1).jpg
скачанные файлы (14).jpg
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now