• Мамалига Рада

Садочки готуються до відновлення роботи після карантину

Оновлено: лип 30

28 липня голова Мамалигівської сільської ради об’єднаної територіальної громади Аркадій Шова провів нараду із завідуючими закладами дошкільної освіти громади, щоб вирішити, як спільними зусиллями відновлювати роботу садочків після карантину.


На нараді також були присутні начальник відділу освіти апарату виконавчого комітету Новоселицької міської ради Аделіна Руснак та заступник голови Володимир Антончук.

Оскільки заклади дошкільної освіти громади під час карантину не працювали, було обговорено ряд важливих питань щодо підготовки дитячих садків до роботи. У першу чергу голова громади наголосив на необхідність дотримання усіх санітарних норм та заходів безпеки, оскільки перебування дитини у дошкільному закладі має бути не тільки цікавим та корисним, а й безпечним для її життя. Аделіна Руснак вказала, на які документи варто орієнтуватися у подальшій роботі, говорила про етапи відкриття закладів дошкільної освіти, про правила, яких доведеться дотримуватися, враховуючи ситуацію з коронавірусом, яка склалася на сьогоднішній день, тощо.

0 перегляд

Громада Мамалиги

Головна, 48
с. Мамалига,
Новоселицький р-н., Чернівецька обл., 60364

+38 (03733) 52-2-36
+38 (03733) 52-2-31

mamalyha_s_rada@ukr.net; inamalyar@ukr.net

  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • Twitter Social Icon

© 2020 Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

скачанные файлы (13).jpg
скачанные файлы.png

ЧЕРНІВЕЦЬКА

ОБЛРАДА

Без названия (3) (1).jpg
скачанные файлы (14).jpg
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now