Оголошення

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадського обговорення кандидатури на посаду старости старостинського округу села Подвірне Мамалигівської сільської ради

Шановні мешканці села Подвірне!

Мамалигівська сільська рада Дністровського району Чернівецької області проводить громадське обговорення кандидатури старости старостинського округу села Подвірне Мамалигівської сільської ради відповідно до Порядку проведення громадського обговорення у старостинських округах Мамалигівської територіальної громади кандидатури старости.

Мамалигівський сільський голова виносить на розгляд жителів села Подвірне кандидатуру на посаду старости старостинського округу села Подвірне Мамалигівської сільської ради – ОЛІЄВСЬКОГО ІВАНА ВАСИЛЬОВИЧА 22.05.1988 року народження.

Громадське обговорення кандидатури на посаду старости старостинського округу села Подвірне проводиться шляхом збору підписів громадян с. Подвірне в період 16-18 травня 2024 року з 9:00 год. до 17:00 год. у приміщенні старостату.

У громадському обговоренні можуть брати участь  громадяни України, яким на день проведення громадського обговорення виповнилося 18 років і які зареєстровані в селі Подвірне.

Жителям старостинського округу, які братимуть участь у громадському обговорені, в обов’язковому порядку необхідно мати при собі паспорт громадянина України для документального фіксування комісією результатів волевиявлення щодо підтримки кандидата на посаду  старости.

Підтвердженням підтримки кандидата є засвідчення підтримки виборцями, жителями старостату, особистим підписом в опитувальному листі  громадського обговорення щодо підтримки кандидатури старости.

Особистим підписом засвідчується згода на обробку персональних даних.

 

ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА

про кандидатуру на посаду старости

старостинського округу села Подвірне Мамалигівської сільської ради

Олієвського Івана  Васильовича

Олієвський Іван Васильович – народився 22 травня 1988  року в с. Подвірне Новоселицького району Чернівецької області.

Освіта -  вища.

З 2005 року по 2009 рік навчався в Буковинському університеті на юридичному факультеті і здобув ступінь бакалавр за спеціальністю «Право».

У 2009 році вступив до Львівського державного університету внутрішніх справ на спеціальність «Цивільне право» та здобув ступінь магістр.

У 2011 році призваний на військову службу.

На даний час зареєстрований та проживає в селі Подвірне Дністровського району Чернівецької області. Одружений. Тимчасово не працює.

Ви не авторизовані у системі для того щоб ви мали змогу коментувати новину вам необхідно авторизуватися або зареєструватися