Діяльність ради

Надіються бути почутими

15 січня відбулося засідання 4 позачергової сесії Мамалигівської сільської ради VIIІ скликання. Проводив засідання голова Мамалигівської сільської ради територіальної громади Аркадій Шова.

Головним питанням сесії було прийняття рішення про звернення депутатів Мамалигівської сільської ради VІІІ скликання до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства розвитку громад та територій України щодо внесення змін до Постанови Верховної Ради України від 17.07.2020 за № 807-IX «Про утворення та ліквідацію районів». Також депутати затвердили Статут Комунального неприбуткового підприємства «Відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання та надання соціальних послуг» Мамалигівської сільської ради у новій редакції, скасували рішення ІІ сесії VІІІ скликання Мамалигівської сільської ради від 23.12.2020р. № 99, тощо.

 

Текст звернення депутатів Мамалигівської сільської ради додається.

Щоб переглянути зміст звернення натисніть на завантажити.

Завантажити

Ви не авторизовані у системі для того щоб ви мали змогу коментувати новину вам необхідно авторизуватися або зареєструватися