Безпека життєдіяльності

Правила поведінки на воді

Рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій звертаються до всіх з проханням дотримуватися елементарних правил поведінки під час відпочинку на водних об’єктах!

Відпочинок на воді допускається тільки у спеціально відведених місцевими органами влади та обладнаних для цього місцях. Безпечніше відпочивати на воді у світлу частину доби. Купатися дозволяється в спокійну безвітряну погоду при температурі води не менше +18, повітря не нижче +24. Не можна лізти у воду в незнайомому місці. Потрібно уникати воду із швидкою течією та уникати купання в затоплених кар’єрах, штучних каналах, озерах, які використовуються з промисловою метою, пожежних водоймах тощо. Не можна заходити у воду у нетверезому стані та плавати наодинці, особливо якщо не впевнені у своїх силах. Купаючись на “дикому пляжі” чи у незнайомому місці – не пірнайте з берега, гірки, дерева. У воду слід входити неспішно, обережно пробуючи дно ногою. Слідкуйте за дітьми: їхня поведінка у воді не передбачувана. Утримуйтеся від далеких запливів: переохолодження – головна причина трагічних випадків.

Шановні громадяни! Дбайте про власну безпеку і у випадку виникнення надзвичайної події негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером 101.

Дністровський районний відділ Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області

Ви не авторизовані у системі для того щоб ви мали змогу коментувати новину вам необхідно авторизуватися або зареєструватися