Оголошення

ШУКАЄМО КАНДИДАТІВ У ПАТРОНАТНІ ВИХОВАТЕЛІ

Служба в справах дітей Мамалигівської сільської ради шукає для роботи патронатними вихователями сім’ї, які готові в своїх домівках доглядати за дітьми, що потребують захисту.

Якщо Ви – родина з досвідом виховання власних чи маєте уже повнолітніх дітей, проживаєте на спільній житловій площі, маєте час і любите працювати з дітьми, пропонуємо нову роботу – сімейний патронат.

Ми гарантуємо: високу заробітну плату, кошти на виховання дитини, комплексну професійну підтримку.

Патронатна сім’я – це тимчасова форма влаштування дитини у сім’ю, де термін перебування дитини не може перевищувати трьох місяців. Коли є обставини, що обґрунтовують необхідність і доцільність перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя триваліший термін, орган опіки та піклування може його продовжити, однак не більше ніж до шести місяців.

Сім’я патронатного вихователя – це сім’я, в якій за згоди всіх її членів повнолітня особа, яка пройшла спеціальний курс підготовки, виконує обов’язки патронатного вихователя на професійній основі.

Патронатними вихователями можуть стати громадяни України, що:

- перебувають у зареєстрованому шлюбі та проживають на спільній житловій площі;

- мають позитивний досвід сімейного виховання дітей;

- мають житло (власне, орендоване чи на правах користування);
- не мають судимості;

- стан здоров’я яких дозволяє забезпечувати догляд та виховання дітей;

- виконання обов’язків патронатного вихователя не поєднують з іншою трудовою діяльністю;

- зібрали та надали відповідний пакет документів, необхідний для кандидатів у патронатні вихователі;

- пройшли навчання, отримали довідку та рекомендації за результатами навчання за тренінговою Програмою підготовки сімей-кандидатів у патронатні вихователі.

За всіма деталями звертатись до працівників служби у справах дітей Мамалигівської сільської ради за адресою: с.Мамалига, вул.Головна, 48, тел.: (03733)52-2-31.

Ви не авторизовані у системі для того щоб ви мали змогу коментувати новину вам необхідно авторизуватися або зареєструватися