КУ «ЗДО с.Стальнівці»

Завантажити ліценції

Загальні відомості

 

Адреса закладу: с.Стальнівці, вул.Шкільна, 28.

Завідуюча закладу: Пожар Марія Георгіївна (09.03.1979 р.н.). Стаж роботи – 21 років.

У закладі працюють: 3 педагогічних працівників та 4 працівників з числа облсуговуючого персоналу.

В закладі функціонує 1 група – різновікова. В ній виховуються 25 діточок від 3 до 6 років.

 

Історія створення закладу

 Не відомо, коли ДНЗ с.Стальнівці був зареєстрований, але у 1946 році він уже існував. Був побудований за кошти колишнього колгоспа «Большевик» і розташовувався у пристосованому приміщенні. Функціонували 3 групи, де виховувались понад сто дітей. Першою завідуючою садочка була Смоленінова Надія Моїсеівна. Весь педагогічний персонал був без фахової освіти.

У 1971 році садочок перемістили у приміщення старої школи. Функціонували тоді 3 різновікові групи з наповненістю понад 30 діточок в групі. З дітьми працювали вихователі Михайлишен Ніна Кирілівна, Марш Лідія Пентелеївна, які мали дошкільну освіту.

У 1973 році завідуючою садочка стала Міцней Марія Олексіївна.

Починаючи з 1992 року садочок перейшов на баланс сільської ради. Почалося скорочення груп з 3 до 2.

У 1996 році через аварійний стан будівлі садочок перемістили в іншу стару будівлю – колишній боярський маєток. Через відсутність теплопостачання заклад перейшов на сезонний режим роботи. Була скорочена ще одна група та персонал.

У 2000 році на посаді завідуючої садочка була призначена Пожар Марія Георгіївна.

У 2012 році ДНЗ перетворили на дошкільний підрозділ Стальнівецького НВК.

У серпні 2013 року садочок отримав своє друге народження. Заклад був переведений у відремонтований пристосований будинок біля школи. Були придбані нові меблі, посуд, м’який інвентар, іграшки, телевізор, комп’ютер. Маленький колектив садочка та батьки власними силами виконали роботи, які були під силу: облаштували майданчики та групові приміщення, збудували огорожу. Завжди садочку в усьому допомагали добрі люди, які не були байдужими і сторонніми спостерігачами.

У 2016 році дошкільний підрозділ Стальнівецького НВК знов перетворили на ДНЗ.

17.01.2020 року дошкільний навчальний заклад села Стальнівці було перейменовано на комунальну установу заклад дошкільної освіти села Стальнівці Мамалигівської сільської ради.

Діти забезпечені майже усім необхідним, дякуючи безпосередній участі, власнику закладу – Мамалигівський сільській раді та батькам.

На черзі – ремонтні роботи для відкриття другої групи.